Co nám přinesl Ježíšek

Nebudu chodit dlouho okolo. Nám, tedy vlastně mamince, Ježíšek nadělil traktůrek. Ano, naší zahradnici se splnil sen a už nebude muset běhat za malou sekačkou, která je určená pro zahrádky a ne pro naši téměř louku. Ale co to mamku stálo? 🙂

Já, taťka a Radek jsme museli traktůrek schovat do stáje. To byla akce. Já řídila, Radek odhazoval sníh a taťka tlačil. Díky mé řidičské schopnosti (ani nemusím dělat autoškolu. Nechápu, jak někdo může vypadnout na jízdách =D haha – ha) jsme po delším časovém úseku dostali stroj do stáje a důkladně ukryli za balíky, přikryli plachtou.

Jako poslední jsme u vánočního stromku sáhli po obálce s nápisem maminka. Ta se dočetla, že přede dvěřmi ji po krátkém hledání čeká pomocník, který jí usnadní práci na zahrdě. Tak se mamka celá třásla, jak se těšila. Když ale za dveřmi našla pouze natažený provázek, který vedl bůhví kam, ztratila naději, že něco dostne. Až po naší nápovědě ji napadlo, že by mohla jít za provázkem, a tak jsme se oblékli a šli. Asi v půli cesty už byla mamka přesvědčená, že jsme si z ní udělali legraci, a tak šla dost nasupeně. Když jsme došli do stáje a tam opravdu nic neviděla, vydala se domů. Co zbývalo, museli jsme jí poradit, aby se rozhlídla. No ne! Tentokrát se naplno projevil mamčin skautský duch a nemalý předmět přikrytý plachtou kupodivu zahlédla.

A tak máme traktůrek. Že to ale mamku stálo nervy! 🙂

Na závěr vás odkazuji na fotogalerii, kde najdete kromě traktůrku a cesty k němu i zdivočelou náladu našeho dobytka.

fiserovi se představuje:

Kostelní Bříza
Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s