Úmrtí v rodině

Jeli jsme domů a v příkopě jsme viděli mrtvé tělo. Vůbec nás nenapadlo, že by mohlo jít o někoho z naší rodiny. Ovšem poté, co již několik dní nepřišla Minda domů, jsme usoudili, že právě ona se stala obětí rychlého auta. Jsme smutní, protože Minda byla opravdu dobrá kočka. Bude divné ji nemít doma jako tomu bylo niž mnoho let každý den. Na počest jí brzy vytvořím fotoalbum.

Ani nevíme, co se stane s jejím kotětem, které střežila na seně a které se nás opravdu hodně bojí. Mindě jsem chtěla udělat hrobeček na zahradě, ale ještě jsme ji nenašli.

Abych tak ještě dodala, jaký jsem k Mindě měl vztah. Nejdřív jsem ji nesnášela, protože jsme si ji pořídili jak náhradu za Mikeše, toho nejlepšího, nejmazlivějšího a hlavě nejkrásnějšího kocoura na světě, na kterém jsem byla závislá a prostě jsem ho zbožňovala. Trochu jsem ji šikanovala, ale nakonec jsem ji začala mít ráda. A teď, když už jsem i zapomněla na sen, ve kterém Mikeše otrávila pudinkem, nám ji přejedou. Tak teď nějaký čas nebudou k našim vrátkům při příjezdu z práce přibíhat dvě, ale jenom jedno zvířátko. Eliska.

Zřejmě si brzy pořídíme novou kočku, protože bez ní to zkrátka nejde. Problémem jest, že pokud si člověk pořídí kotě z inzerátu nebo nějakým podobným způsobem, nemá jistotu, co z něj vyroste. Uvidíme.

fiserovi se představuje:

Kostelní Bříza
Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s